Epimedyumlu macunun zararları nelerdir?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/epimedmac/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Epimedyumlu macunun zararları nelerdir?

Son günlerde çağrı merkezlerimize gelen en sık sorulardan bir tanesi “Epimedyumlu macun zararları nelerdir?” olduğunu gördük. Bunun üzerine bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Epimedyumlu macunlar erkekler ve bayanlar tarafından tüketilebilen bitkisel karışımlar olup, gıda takviyesi olarak nitelendirilmektedir. Bu ürünlerin piyasada birçok çeşidi ve markası bulunmaktadır. Piyasada orijinal içeriğe sahip olan macunlar olduğu gibi, merdiven altı üretim dediğimiz sahte epimedyumlu macunlarda bulunmaktadır.

Epimedyumlu macunların zararlarını konusunda araştırma yapan kurum ve kişiler bu merdiven altı ürünlerin birçoğunda bitkisel içeriğin yanına ek olarak kimyasal madde eklendiğini tespit etmişlerdir. Bu sahte ürünlerden uzak durulması konusunda kurum ve kişiler tarafından uyarılar yapılmış ve sahte üretim yapan kişilere cezalar verilmiştir.

Orjinal epimedyumlu macunun zararları hakkında elimizde herhangi bir somut veri geçmemiştir. Ancak kalp, tansiyon, şeker , kanser  gibi ciddi rahatsızlıkları bulunan kişilerin doktoruna danışmadan hangi ürün olursa olsun kullanmalarını tavsiye etmiyoruz. Ayrıca hamile ve emziren bayanlarında bu ürünleri kullanması uygun olmayacaktır.

Bu yazımızda yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğinde olup, herhangi bir bitkisel ürün veya ilaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmanızın gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Epimedyumlu macun hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün uzmanlarımıza danışmak istiyorsanız hemen 0543 232 39 63 nolu telefonu aramanızı tavsiye ediyoruz.


Bir önceki yazımız olan Epimedyumlu Macun Nerede Satılır? başlıklı makalemizde epimedyumlu macun nerede satılır, epimedyumlu macun satış ve epimeyumlu macun hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir