Epimedyumlu Macun İçindekiler


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/epimedmac/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Epimedyumlu macunlar erkekler ve bayanlar tarafından kullanılabilen gıda takviyeleridir. Bu yazımızda sizlere epimedyumlu macunların içindekiler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Epimedyumlu macunlar çeşitli bitkilerin bir araya gelmesiyle elde edilmiş karışımlardır. Bu karışımlar son dönemlerde özellikle evli çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Epimedyumlu macunlar bal veya pekmeze karıştırılmış çeşitli bitkilerin bir araya gelmesiyle oluşur. Peki bu bitkiler nelerdir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Şunu belirtmek isteriz ki epimedyumlu macunların piyasada onlarca çeşidi ve markası bulunmaktadır. Her birinin içindeki bitkiler bu nedenle değişiklik göstermektedir. Piyasada satışı yapılan epimedyumlu macunların içindekileri bu yüzden net bir şekilde söyleyemeyiz. Ancak sitemizde satışı yapılan epimedyumlu macunların içindekilerini sizlere tek tek sıralayabiliriz. Epimedyumlu macun almadan önce mutlaka içindekilere dikkat etmenizi önerir, glikoz, fruktoz içeren ürünleri çok sık tercih etmemenizi öneririz. Sitemizde satışı yapılan epimedyumlu macunların içeriklerine gelecek olursak alttaki şekilde size sıralayabiliriz.

Themra Epimedyumlu Macun İçeriği

Süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, epimedyum (%0,79), keçiboynuzu, yulaf, zencefil, havlıcan, tarçın, lepidyum, Amerikan ginsengi, ısırgan otu, Sibirya ginsengi, gikgo biloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demir dikeni, kola bitkisi, doğala özdeş aroma(vavilya), arı sürü içermektedir.

Balsarayı Aşk Ateşi Epimedyumlu Macun İçeriği (Glikoz içermez!)

Süzme çiçek balı, epimedyum (%3), tribulus demir dikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, gikgo biloba,harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü, polen, keçi boynuzu özü içermektedir.

Balsarayı Horse Power Epimedyumlu Macun İçeriği (Glikoz içermez!)

Balsarayı epimedyumlu power macunu; Süzme çiçek balı, epimedyum (%6), tribulus demir dikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, gikgo biloba,harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü, polen, keçi boynuzu özü içermektedir.

Balsarayı Panther Epimedyum Macun İçeriği (Glikoz içermez!) (Premium Kalite)

Süzme çiçek balı, epimedyum (%10), tribulus demir dikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, gikgo biloba,harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü, polen, keçi boynuzu özü içermektedir.

 

Epimedyumlu macunlar hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0543 232 39 63 nolu epimedyumlu macun sipariş destek hattımızı arayabilir veya internet sitemiz üzerinden hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Epimedyumlu Macun Markaları Nelerdir? başlıklı makalemizde epimedyumlu macun, innecioğlu epimedyumlu macun ve innecioğlu macun hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir